Konferencja z Marcinem Zielińskim w dniach 07-08 października 2017

Zapraszamy na Konferencję “Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu (Mk 16,15)”, która odbędzie się w dniach 07-08 października 2017 roku w Centrum Konferencyjnym, Terminal Hotel we Wrocławiu  przy ulicy Rakietowej 33 (Muchobór Wielki).

Naszym gościem będzie już po raz drugi Marcin Zieliński – ewangelizator, głoszący Ewangelię w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych, lider Wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic.

W czasie Konferencji będziemy uczyć się przez nauczanie i posługę modlitewną jak wypełnić nakaz Pana Jezusa “Idźcie i głoście”, jak czynić to z ogniem Ducha Świętego  z pasją.

Msza Święta w intencji Konferencji odbędzie się w Parafii p.w. Narodzenia N.M.P w Smolcu w dniu 14 września 2017 r o godz. 18.30 w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Wszystkich uczestników Konferencji prosimy o stawienie się w rejestracji w sobotę w godz. 7.30-9.00 celem pobrania identyfikatorów i talonów na posiłki.  Rejestracja będzie czynna w sobotę przez cały czas trwania spotkania. W niedzielę rejestracja będzie czynna od 8.00 do 9.00.

W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM KONFERENCJĄ INFORMUJEMY O ZMIANIE MIEJSCA, W KTÓRYM BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ SPOTKANIE NA: CENTRUM KONFERENCYJNE – TERMINAL HOTEL, Wrocław , ul. Rakietowa 33  (Muchobór Wielki)

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRĄ ROZPOCZYNAMY W CZWARTEK 28 WRZEŚNIA  JEST UJĘTA  PO SŁOWIE PRZEWODNIM KONFERENCJI

SŁOWO PRZEWODNIE KONFERENCJI

REGULAMIN KONFERENCJI

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

                                                                   PROGRAM KONFERENCJI 

Posługę muzyczną w czasie Konferencji będzie pełnił
Zespół Uwielbienia Wspólnoty  “Agalliasis”.