Rekolekcje z Marią Vadią

Jako Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Podwyższenia Krzyża Świętego zorganizowaliśmy sesję „Czas Chwały – Uwielbienie i Proroctwo”, którą prowadziła charyzmatyczna misjonarka ze Stanów Zjednoczonych Pani Maria Vadia wraz z zespołem uwielbienia „Armia Dzieci”. Rekolekcje charyzmatyczne dla 900 uczestników odbyły się w Centrum Konferencyjnym we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 33 w dniach od 20.02.2016 do 21.02.2016 roku. Niech będzie uwielbiony Pan, który zgromadził nas, tak licznie. Uczestnicy przyjechali do Wrocławia, nawet niektórzy, z najdalszych zakątków Polski, aby oddać chwałę, cześć i uwielbienie naszemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi. To miejsce napełniało się przez dwa dni modlitwą uwielbienia.


To był szczególny „Czas Chwały”, bo po raz pierwszy we Wrocławiu gościliśmy Marię Vadię wraz z zespołem uwielbienia „Armia Dzieci”. Dziękujemy również zespołowi uwielbienia „Wrocław Wielbi” za posługę muzyczną w czasie Eucharystii w sobotę i w niedzielę. Podziękowanie kierujemy również do naszych kapłanów, za ich posługę sakramentalną i modlitwę wstawienniczą. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowań do rekolekcji, jakiej udzielił nam jako organizatorom ksiądz proboszcz Waldemar Kontek. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wzorowego zorganizowania i przebiegu rekolekcji, służbom porządkowym na parkingu, w recepcji i bufecie oraz tym, którzy wspierali nas swoją modlitwą, radą i pomocą. Należy wspomnieć na tym miejscu trwającą cały miesiąc modlitwę 30 zakonów klauzurowych z całej Polski i post w intencji tego dzieła. Bóg Wam zapłać.
Byliśmy pełni oczekiwań, ale to czego udzielił nam Pan przekroczyło nasze wyobrażenia. Bóg jest dobry dla Ciebie i dla mnie i czyni wielkie rzeczy w naszym życiu. W czasie tej Sesji słuchaliśmy Słowa Bożego i modliliśmy się o dobre jej owoce .


W Bożym Słowie czytamy, aby chwalić i uwielbiać Boga. Będziemy to czynić, gdyż Bóg przebywa w uwielbieniach swojego ludu, dlatego niech pozostanie w naszych sercach modlitwa psalmisty: „Panie otwórz usta moje, abym mógł głosić Twoją chwałę”.


Niech to wołanie zabrzmi przed tronem Bożym. Niech będzie to wołanie synów i córek, bo nie jesteśmy obcymi czy sierotami, ale jesteśmy obdarzeni przez Boga godnością dzieci Bożych.
To był czas słuchania tego, co Bóg mówił nam, abyśmy mogli prorokować czyli zwracać się do naszych bliźnich ze słowem, które umacnia, buduje i pociesza. O tym z Bożym namaszczeniem mówiła do nas Maria Vadia. Jesteśmy Jej wdzięczni i całej „Armii Dzieci”.

Z  modlitwą

Małgorzata i Andrzej Radańscy

Inne relacje dostępne również pod linkami:
http://wroclaw.gosc.pl/doc/2986136.Buduj-Panu-tron

SMALLwadia5_rs

i zdjęcia:

http://wroclaw.gosc.pl/gal/pokaz/2985604.Maria-Vadia-we-Wroclawiu