Świadectwa z rekolekcji z Marią Vadią

Echa rekolekcji – „Czas Chwały- Uwielbienie i Proroctwo” z Marią Vadią, które odbyły się w dniach 20 -21 lutego 2016 roku we Wrocławiu.

Świadectwa uczestników:

IRENA

Chciałabym złożyć świadectwo po rekolekcjach ”CZAS CHWAŁY” we Wrocławiu, otóż została uzdrowiona moja prawa dłoń z przykurczów palców. Kiedy Maria Vadia opisywała tę dolegliwość pomyślałam, że dokładnie mówi o mnie. Zaraz podziękowałam Bogu za to uzdrowienie i przyjmując je uczyniłam znak krzyża na dłoni. Paraliże powracały na krótko, ale mówiłam wtedy: „Panie Jezu przyjmuję Twoje uzdrowienie i dziękuję Ci za nie”. I uzdrowienie stało się moim udziałem. Chwała Ci Jezu.


MARZENA

Byłam szczęśliwą uczestniczką rekolekcji „Czas Chwały – Uwielbienie i Proroctwo” z Marią Vadią. Na rekolekcjach, które Ona prowadzi jestem po raz trzeci. Podczas nich otrzymałam wiele oczyszczeń, uzdrowień oraz radykalnego nawrócenia.

Uzdrowił Pan Jezus moją krew i sztywniejącą prawą dłoń. Wierzę, że na tych rekolekcjach dotknął chorej tarczycy – miałam guzka w lewym płacie tarczycy (badanie wkrótce). Najważniejsze jest to, ze Jezus zajmując się mną, zajął się też moją rodziną, długami, bezrobociem, ciążącymi na nas przekleństwami oraz uzależnieniami. Na rekolekcje przyjeżdżają całe rodziny, obserwując ten stan, z całego serca pragnęłam, abym mogła przyjechać też ze swoją rodziną. Przez około 3 lata modliłam się o tę łaskę i Jezu to usłyszał!

Na tych rekolekcjach byłam z moim nawróconym bratem, jego żoną i ich córeczką (8-lat). Brat był już na takich rekolekcjach z Marią Vadią. Dla bratowej był to szok. Powiedziała, że więcej nie pojedzie. Lecz podczas rekolekcji modliłyśmy się – między innymi za jej koleżankę, która straciła pracę. Kiedy wróciła do Lubina, gdzie mieszkają, opowiadała tejże koleżance o uzdrowieniach i naukach. Podczas opowiadań jej koleżanka otrzymała 3-smsy o propozycji pracy. Poprosiła bratową, aby zapisała ją i jej rodzinę na takie rekolekcje w Lubinie. Chce podziękować Jezusowi za to, co dla Niej zrobił – natychmiast. Natomiast moja bratowa zmieniła zdanie, zadeklarowała uczestnictwo swoje i rodziny na rekolekcjach w Lubinie, które odbędą się w maju 2016 roku. Na te rekolekcje zaproszona jestem i ja!

Jezu Chwała Ci, że mnie wysłuchałeś. Dziękuję za nawrócenia w rodzinie, krewni zrywają z nałogami, bezrobotni mają już pracę, Jezus walczy z debetami na naszych kontach, pomaga spłacać kredyty, nawraca, oczyszcza i umacnia. Daje Ducha Świętego na każdy dzień. Jest z nami, każdego ranka. Zapraszamy, by nas prowadził. Mój brat i ja modlimy się w językach, otrzymaliśmy dar proroctwa. Chwała Panu! Wspólnota „Sychar”


DOROTA

To był CUDOWNY czas i bardzo dziękuję PANU za możliwość uczestniczenia w tych rekolekcjach. Podzielę się, że Jezus spełnił moje marzenie, bo od dłuższego czasu pragnęłam uczestniczyć w rekolekcjach z Marią Vadią, ale wszystkie były daleko od Wrocławia, a mając rodzinę trudno gdzieś jechać w Polskę, a tu proszę Maria przybyła do Wrocławia. Dziękuję, że zorganizowaliście takie piękne dzieło. Niech Pan wam błogosławi, strzeże i prowadzi.

Raczej nie przyjadę na Waszą dziękczynną Eucharystię, bo my w tym samym czasie mamy spotkania swojej wspólnoty, ale duchem będę z wami. Z Panem Bogiem i Maryją

P.S. i będę czekać z niecierpliwością na następną sesję z Marią we Wrocławiu.


ZOFIA

Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam stokrotnie trud zorganizowania Sesji ”Czas Chwały”. Wiadomość przekażę Tym, którzy ze mną uczestniczyli. Na ten czas nie umiem powiedzieć czy przyjedziemy do Was 9 marca. W imieniu mojej grupy serdecznie dziękuję za zaproszenie. Pozdrawiam z pamięcią w modlitwie. Wspólnota „Emmanuel”


AGNIESZKA I ADAM

Drodzy, bardzo dziękujemy Panu i Wam za czas sesji ”Czas Chwały – Uwielbienie i Proroctwo” z Marią Vadią. To był piękny czas objawiania się Mocy Bożej. Byliśmy pod wrażeniem tego jak garstka ludzi jest w stanie zorganizować tak potężne i bogate duchowo wydarzenie. Pozwolę sobie również na dodanie krótkiego świadectwa. Od dłuższego czasu prosiliśmy Pana o umiejętność rozeznawania Jego woli. Szło nam to z wielkim trudem (rozeznawanie, nie proszenie, tymczasem właśnie podczas ostatniej sesji zostałem obdarowany darem proroctwa! Został on potwierdzony przez owoce i wspólnotę.Z serca dziękujemy za ten piękny czas i błogosławimy Waszą Wspólnotę w Imię Pana Jezusa Chwała Panu!


LIDKA

Raz jeszcze serdeczne dziękuję, za możliwość uczestniczenia w tej uczcie. Panu Bogu Niech będą dzięki za Was wszystkich oczywiście w szczególności za Marie Vadię. Wielu z nas uczestniczyło wczoraj we Mszy Św. w swoich parafiach z wdzięcznością Panu Bogu za Jego Miłość i Wielkie Miłosierdzie. Pozdrawiam serdecznie od naszej Wspólnoty. Z Panem Bogiem.


MARTA

Psalm 145 „Niech usta moje głoszą chwałę Pana, by wszelkie ciało wielbiło Jego święte Imię na zawsze i na wieki”.

Trudno jest napisać to świadectwo… Wszystko dookoła jakby się sprzysięgło, żebym nic nie powiedziała, nie napisała. Najpierw był radosny wybuch i dzielenie się z bliskimi, potem cisza z drugiej strony słuchawki lub ironiczne spojrzenie. Potem były podszepty: „nie pokazuj się, znowu chcesz być na świeczniku, miałaś być pokorna”. Nagle przyszło zrozumienie, że coś tu nie tak… że za dary od Boga trzeba dziękować, o nich trzeba mówić, jak najwięcej! O Jezu, mimo że dziękuję Ci w duszy, to jednak to za mało. Dziś już po Mszy św. z podziękowaniami za Twoje dary. Za dar mówienia w językach oraz Twoje Słowo od mnie przez Marię – Prawdziwego Apostoła, jak ją nazywałam.

„Masz wielkie pragnienie, aby być bliżej Jezusa Chrystusa. Będziesz napełniona Duchem Świętym, będziesz prorokować. Będziesz patrzeć na bliźniego z miłością, tak jak z Nieba patrzy Pan Bóg”.

Maria modląc się nade mną później powiedziała jeszcze, abym się modliła do Pana w tych sprawach jak najwięcej, co czynię… Tak zapamiętałam…

Moja pieśń w językach rozpoczęła się od słowa: Halal czyli jedno z określeń na „Chwałę” z Biblii.

Co oznacza halal? „Czcić Boga z entuzjazmem, w sposób jasny i przejrzysty. Szczycić się nim i przechwalać, w hałaśliwy sposób, wyglądając jak Ci, którzy się upili winem i wielbią Boga.” Do tego będę zachęcać wszystkich, gdyż Chwała nie jest chwałą, dopóki nie wyrazisz jej zewnętrznie! Dzięki tej Chwale będziesz mógł realizować plany Boże. A chwała w językach, to nie tylko wspólnota, ale tez dom, ulica i każde miejsce, gdzie Pan wskaże.

Dziękuję Ci Panie za Twe Słowa umocnienia. Za wysłuchane modlitwy z prośbami o ZNAK od Ciebie dla mnie. Myślałam, że jestem dziecinna próbując o to Cię prosić. Dziękuję za łaski i dary tak hojne, że wydają mi się, aż nie do ogarnięcia. Teraz już wiem, że słyszysz każde nasze słowo Panie, jesteś Miłosierny tak bardzo, tak pełen miłości do nas ludzi, tak małych i słabych.

Dziękuję Ci św. Józefie za opiekę i łaski oraz Tobie Matko Najświętsza za troskę i miłość. Podczas rekolekcji spłynęło wiele łask. Podeszła do mnie zakonnica, która pokazała mi spisane przez siebie wydarzenie, spotkanie z Panem Jezusem. Prosiła o przeczytanie i żebym powiedziała, co myślę o tym. Był to nieprawdopodobny zaszczyt dla mnie, a ten opis był również niezwykły, choć jednocześnie zwyczajny i bez fajerwerków. Podobnie z modlitwami proroczymi nad innymi uczestnikami rekolekcji. Chwała Pana (a także modlitwa w językach) otwiera zdroje zbawienia ukryte głęboko w nas  (Iz.12,3).

Łaski spływały jeszcze po powrocie do domu i płyną nieustanie, bo tak właśnie „strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza” ( J7 ,38-39a).

Tuż przed rekolekcjami wróciłam z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Przywiozłam stamtąd różaniec, który okazał się być przeznaczony dla Marii. Podziwiam jej apostolstwo, jej wiarę i mądrość. Chciałabym lepiej odczytywać głos Pana, tak jak to czyni Maria. Ku ich „pokrzepieniu i pociesze”. Halal!!!

Artykuł z Gościa Niedzielnego: http://wroclaw.gosc.pl/doc/2986136.Buduj-Panu-tron